בחירה נכונה של ארון בגדים

אחד הרהיטים החשובים ביותר בבית הוא ארון בגדים. כיום ישנם סוגים רבים ומגוונים של ארונות בגדים שמתוכן אפשר לבחור את הארון שיעמוד בדרישות ויתאים לצרכים של כל משפחה ומשפחה. כאשר מתאימים את העיצוב של הארון, המראה שלו והחלוקה הפנימית שלו לצרכים האישיים של כל משפחה או אדם אחד - אין ספק שהארון יהיה לעזר רב בבית, יהיה קל ונוח לאחסן בו חפצים שונים והוא ישרת נאמנה את בעליו. נשאלת השאלה - איך יהיה הכי נכון לבחור ארון בגדים? האם לבחור ארון פתיחה או ארון הזזה? לאילו פרטים כדאי לשים לב ולהתייחס על מנת לוודא שהארון יהיה מותאם בדיוק למה שהלקוח צריך?

               לקטלוג המלא אנא לחצו על הסגנון בו אתם מעוניינים: ארונות פתיחה | ארונות הזזה | חדרי ארונות 

 

סגנונות רבים לארונות הבגדים

כיום ישנם ארונות העשויים חומרים שונים. לחומרים אלה יש תכונות ומאפיינים שונים והם גם ישפיעו על התכונות של הארון שעשוי מהם. חוזק, עמידות למים, צביעה או כל תכונה אחרת שחשובה לרהיט שאמור להחזיק מעמד זמן רב - אלה המאפיינים שצריך לתת עליהם את הדעת כאשר בוחרים את חומר הגלם שממנו יהיה ארון הבדגים עשוי. דבר נוסף שכיום יש לו חשיבות גבוהה מאוד הוא הנושא של העיצוב. הארון לא רק ישמש עבור אחסון בגדים אלא גם לפריטים אחרים של המשפחה וגם אחסון נעליים והוא חייב להיראות מתאים בעיצוב לחדר או לחלל שבו הוא נמצא בבית.

אילו ארונות בגדים קיימים כיום?

כיום לא רק שהבחירה רחבה ומגוונת מאד, אלא אפשר לעצב ארון בעיצוב אישי ממש מהתחלה ועד הסוף. אפשר לבחור ארון בגדים עם דלתות פתיחה - כלומר כאלה הנפתחות בזווית ישרה מהארון וארונות כאלה מתאימים לחדרים גדולים או חללים שיש בהם מקום רב ורהיטים לא ממוקמים בו בצפיפות. לעומתם, ארון בגדים עם דלתות הזזה מתאים לחללים צפופים יותר שבהם דלתות פתיחה עלולות להתנגש ברהיטים אחרים או לחסום את המעבר. בדרך כלל אפשר להתקין מראה על הדלתות החיצוניות, מה שהופך את הארון גם למעוצב, גם לנוח מאד וגם כזה שיש בו הרבה פרקטיות - כל השימושים הדרושים במקום אחד.

חשוב מאד שהארון שבוחרים יהיה מתוצרתה של חברה מתמחה ומנוסה בעולם של ייצור ועיצוב ארונות מכל הסוגים, שכן כך יוכלו העובדים לסייע ללקוחות לבחור ולעצב את הארון שבדיוק יתאים להם ולצרכים שלהם. חשוב לקבל מהחברה אחריות על הארון, על מנת שיהיה אל מי לפנות במידה ויש בעיה, פגם או תקלה. תעודת אחריות גם תוכיח שמדובר בחברה מקצועית ורצינית שעומדת מאחורי המוצרים שלה ומאמינה בהם.

ארון בגדים יכול להיות רהיט שילווה את המשפחה למשך זמן רב וכאשר מקפידים על שימוש נכון בו ועל אחסון של חפצים שאינם כבדים או גדולים מדי - הוא יהפוך בקלות לאזור האחסון הראשי של בני המשפחה כולם, גם של הילדים הצעירים. זו הסיבה שהארון עשוי להתגלות בתור הרהיט החשוב ביותר.

חייגו עכשיו
נווטו אלינו