Our magazin

שנת 2019 הגיעה וזדקה מסכמים שנה!

שנת 2019 החלה וזה הזמן לסכם את שנת 2018 הפורה והמוצלחת שלנו. שנה שהייתה מלאה ביצירתיות ועשייה לצד לקוחות, מעצבים ואדריכלים. בשנה זו חווינו אירועים, כנסים וועידות, שבהם הצגנו את תפיסתנו העיצובית לקהל הרחב. בכתבה הבאה תוכלו להתרשם מנקודות הציון החשובות בעשייה שלנו בשנת 2018, ולקבל הצצה למה שמחכה לכם בשנת 2019 המפתיעה >>>

גיוס פרויקטים חדשים

במהלך השנה צילמנו פרויקטים מיוחדים, בהם שיתפנו פעולה עם מגוון אדריכלים ומעצבים, על מנת להציג ללקוחותינו את פריטי הנגרות בסביבה הטבעית שלהם. את הפרויקטים אנו מפרסמים במגוון המדיות השונות וכמובן באתר שלנו. באתר קיימת גלריית אדריכלים נרחבת, אליה נכנסים חלק ממגוון המעצבים והאדריכלים שעובדים עמנו. מעבר לכך, בקטגורית "פרויקטים" באתר, תוכלו להתרשם ממגוון הפרויקטים וממוצרי הנגרות שלנו. גם בשנה החולפת שמנו דגש נרחב על התקשרות עם מגוון אדריכלים ומעצבים, שאיתם יצרנו קשר אישי ומקצועי.

הנה מספר דוגמאות לפרויקטים נבחרים שבהם לקחנו חלק השנה של המעצבים ענבל ברקוביץ', מורן גוזלי, אורנה פוריץ', חיה ברקת, הדר פרי ועוד >>>

תפיסת העולם שלנו במדיות השונות

אנו בזדקה מאמינים שהעץ הוא חלק מתכנון הבית. בעזרת תפיסה זו תוכלו לתכנן ולעצב את הפרויקטים לפי חזונכם, וליהנות מליווי מקצועי, ענייני וחם ע"י הצוות שלנו. אנו מאמינים כי הלקוח הוא המרכז, ומתפקידנו למלא אחר צרכיו עד לתוצר הרצוי. הצוות של זדקה כאן על מנת לתת לכם מענה הן בשירות, הן בשרטוטים והן במועד ההספקה- עד למילוי שביעות רצונכם. ההתאמה האישית, בשיתוף אדריכל או מעצב, מאפשרת ליהנות ממגוון מוצרי העץ שלנו –מטבחים, ארונות, ספריות, חיפויי קיר, חדרי ארונות, חדרי עבודה ופרטי נגרות בהתאמה אישית.

ועידת העיצוב והנדל"ן באילת 

השנה לקחנו חלק בוועידת העיצוב והנדל"ן באילת. ועידה של שלושה ימים בה מגוון אנשי מקצוע הגיעו לבקר בביתן שלנו, ולהתרשם מהסברים מקצועיים על החברה ויכולותיה העיצוביות, תוך שילוב יחס חם ואווירה נעימה. האורחים שלנו יכלו ליהנות מציור קריקטורה אישי, ברוח האומנות והעיצוב של זדקה. בנוסף, בוועידה חשפנו את תפיסת העולם שלנו לאדריכלים ומעצבים במגוון פרויקטים שבהם השתתפנו.

חגיגות יובל ה-50 של זדקה

השנה זדקה חגגה 50 שנה של עשייה וקימות בארץ. בחרנו לחגוג זאת במסיבה אותנטית במיוחד באולם הגלריה שלנו בפתח תקווה. לאירוע הוזמנו מגוון גדול של אנשי מקצוע, אדריכלים, מעצבים וסלבים שעובדים עם זדקה שנים רבות. האירוע התקיים באורינטציה של חגיגות המימונה, וכלל בתוכו להקה אותנטית, אוכל משובח ואווירה שמחה וחגיגית.

מגזינים

כחלק מהידע המקצועי והמוצרים האיכותיים שלנו, השנה הופענו במספר אייטמים עיצוביים במגזיני עיצוב נחשבים- בניין ודיור, דירה נאה ועוד. המומחים של זדקה נתנו טיפים לקורא וסיפרו על הטרנדים השונים בעולם הנגרות, על המוצרים החדשים שלנו וכמובן על המגוון הרחב של השילובים שזדקה מציעה. הבאנו לכם מספר טעימות מהאייטמים השונים>>>

ניוזלטרים חודשיים לאדריכלים

כחלק משיתוף הפעולה המקצועי בין זדקה לאדריכלים ומעצבים, אנו מעשירים ומחזקים את הקשר בינינו ע"י שליחת ניוזלטרים מקצועיים פעמיים בחודש. הניוזלטרים כוללים מידע חדשני על עולם הנגרות, מוצרים מיוחדים באולם התצוגה שלנו, טרנדים עולמיים ופרויקטים נבחרים בהם לקחנו חלק. כאן תוכלו לראות שלוש דוגמאות לניולטרים אותם שלחנו השנה >>>

אז מה מחכה לנו ב- 2019?

השנה זדקה נפתחים לעולם חדש- עולם המטבחים. בשנת 2019 כל היתרונות הטמונים במוצרים של זדקה יעברו גם למטבח- עיצוב אישי ומרהיב, איכות גבוהה ופונקציוליות מקסימלית. בנוסף, אנו בזדקה נחשפים לטרנדים עולמיים ומביאים אליכם את הפריטים הכי מעודכנים. השנה נוכל לראות כי הספריות ימשיכו לככב ולהוות כפריט מרכזי בחללים. בנוסף, חיפויי הקיר יהפכו למגוונים יותר, דרמטיים יותר ובצבעוניות וחומרי גלם מיוחדים. הגוונים שישלטו בשנה החדשה מסמלים חומרים טבעיים ודרמטיים- שחור, אפור גרפיט, בטון, חלודה, חול, שיש ועוד. השילוב בין גוונים אלה, וחומרים מיוחדים, הוא זה שיהפוך את שנת 2019 לכל כך מיוחדת.
אנו מזמינים אתכם לאולם התצוגה עם הקולקציה החדשה לשנת 2019, ולהתרשם ממגוון הדגמים החדשים והמיוחדים שלנו. אצלנו תוכלו ליהנות מעיצוב בהתאמה אישית, מגוון חומרים ואיכות גבוהה.

אנו נשמח להמשיך לשרת, לתמוך ולתת לכם מענה בכל עת, כמו שזדקה עשתה ועושה מזה שנים רבות.