Our magazin

הכירו את זדקה – מוצרי הנגרות המיוצרים על פי סטנדרטים גבוהים

זדקה היא החברה הוותיקה והמובילה בישראל לייצור ולעיצוב ארונות קיר ופריטי נגרות מותאמים אישית. מאז החלה לפעול ב-1968 ייצרה החברה ארונות הזזה, ארונות קיר, חדרי ארונות ופתרונות אחסון נוספים לעשרות אלפי לקוחות מרוצים.

מקורו של השם זדקה בשמו של יצרן צרפתי בשם kazed, שממנו רכשה החברה בתחילת דרכה דלתות ממתכת – ZEDKA הוא צירוף ההברות שמתקבל כשאומריםkazed  כמה פעמים ברצף ובמהירות. כיום זדקה הוא מותג מבוסס בעל מוניטין המשדר איכות, והסלוגן  שלו – we create a life style – אנו יוצרים סגנון חיים, מדבר בעד עצמו.זדקה מציעה נגרות בתפירה אישית לפי צורכי הלקוח ומעצב הפנים. "למעשה אנחנו תחליף לנגר עם יכולת להראות ללקוח בתצוגה אחת את מוצרי הנגרות ואת רמת הגימור, בקרת איכות ועמידה בלוחות זמנים" אומר אריק אלבז הבעלים ומנכ"ל החברה ומי שנמצא בתחום "מאז ומתמיד".

לאחרונה חנכה זדקה אולם תצוגה חדש ומרהיב ביופיו באזור התעשייה סגולה, המשתרע על שטח של 900 מ"ר. הקולקציה העשירה והמגוונת המוצגת בו חדשנית ונועזת ומתבססת על סגנונות עיצוב שונים ועל חומרים קלאסיים לצד חומרים עכשוויים. מוצגים בו ארונות הזזה, ארונות פתיחה, ארונות אמבטיה, ספריות, חיפוי קירות, חדרי ארונות, שולחנות עבודה ומוצרי נגרות בהתאמה אישית.

חדשנות והתחדשות מתמדת היו ועודם חלק מהחזון של זדקה, המקפידה לפתח ולאמץ מוצרים חדשים, ולרענן את אולם התצוגה על מנת שישקף את הרוח הדינמית של הקולקציה ואת האפשרויות הרבות והעדכניות העומדות לרשות הלקוח. כבר בביקור הראשון בתצוגה הוא מקבל מידע מפורט בדבר האפשרויות הרבות הקיימות בבחירת ארון בגדים, ארון רחצה או התאמת חדר ארונות לנישה בדירה חדשה או משופצת.

המוצר המוביל של זדקה והפתרון המוביל היום בארונות לחדרי שינה הם ארונות הזזה. יתרונם העיקרי טמון באפשרות להתקין אותם בחדר לא גדול, שאין בו די מרחב לפתיחת הדלתות של הארון בנוחיות. את דלתות ההזזה ניתן לקבל בקו אפס או רחפת בגדלים שונים, ככל שהדלת גדולה יותר מראהו של הארון אלגנטי ומרשים יותר. התאים הרחבים המרכיבים את פנים הארון ניתנים לחלוקה – אפשר לחלק כל תא לשני תאי משנה במידות שונות, וכך ליצור סידור פנים המותאם אישית ובאופן מיטבי לצורכי הלקוח. בסידור הפנים נעשה שימוש מושכל  במדפים נשלפים, מדפי תאורה, מגירות עם חלוקה לעניבות ותכשיטים ובמתקנים שונים דוגמת מגשי נעלים ומתקנים לתליית מכנסיים וחגורות ועוד.

חזות הארון נקבעת מטבע הדברים על ידי הדלתות, וזדקה מציעה ללקוחותיה דלתות במגוון רחב ביותר של עיצובים וגוונים כמו בטון, פליז, אלומיניום, צבע אפוקסי, פורמייקה, זכוכית, מראות ופורניר.

כל מוצרי הנגרות של זדקה מיוצרים על פי סטנדרטים גבוהים של איכות, דייקנות והקפדה על פרטי פרטים. היצירתיות הרבה באה לידי ביטוי במגוון סגנונות עיצוב המאפשרים לכל אחד למצוא את מבוקשו, והתכנון האדריכלי המוקפד מציע פתרונות פונקציונאליים ואגרונומיים שהופכים את הרהיט לייחודי ואישי. רהיט המותאם ללקוח תכנונית ועיצובית ברמה שכזו הוא תוצר של שירות קשוב ומקצועי של צוות זדקה – המעצבים, אנשי המכירות, הנגרים והמתקינים. שביעות הרצון והשמחה של לקוח למראה רהיט שהותקן בביתו מהוות עבורם תמורה מלאה לכל שלבי היצירה והעשייה.

גאליס 51,  א.ת סגולה, פתח תקווה

כל יום מ-9:00 עד 20:00; בימי שישי עד 14:00

טל: 03-9043710

arc@https://zedka.co.il/

https://zedka.co.il/

https://www.pinterest.com/zedka100

https://www.facebook.com/zedka.closet/