ארונות פתיחה

ארונות פתיחה הינם פתרון ותיק ופרקטי לארונות בגדים אשר עושה קמבאק בזכות מעצבי הפנים. יתרונו העיקרי של ארון פתיחה בגמישות הצורנית שלו לעומת ארון הזזה הבנוי כמרובע עם 4 פינות של 90 מעלות ארון פתיחה יכול להיות בנוי בזוית מתחת למדרגות. בפינה, מעל דלת, בזוית מתכנסת ועוד בארון פתיחה המיוצר על ידי חברת ZEDKA ניתן להזמין ארונות פתיחה מעוצבים מחומרים שונים הבולט בהם צבע אפוקסי בתנור.

לקריאה על ארונות פתיחה לחצו כאן

ארון בגדים עם דלתות פתיחה

בבחירה של ארונות לבגדים שלנו, כדאי לקחת בחשבון את נושא חלל החדר בו יותקן הארון. בארון בגדים בו אנו מאחסנים בגדי קיץ, חורף, מעילים, נעלים וכו', חשוב שהאחסון בו יהיה פרקטי ונוח לשימוש ולשליפת הבגד הרצוי, בייצור הארונות בחברתנו, אנו שמים דגש רב על נושא הפרקטיות וכל ארון מעוצב בנפרד, בהתאמה אישית ללקוח ולפי דרישה.

בנוסף, בייצור ארונות בגדים עם דלתות פתיחה, חלל החדר נלקח בחשבון, אנו, יחד עם הלקוח מוודאים שהפתיחה של ארון הבגדים תותאם באופן מדוייק לחדר בו הוא יותקן, כלומר, שתיהיה נוחות מקסימאלית למשתמשים בארון, ושפתיחתו לא תפריע למעבר ממקום למקום בחדר.

סידור פנים של ארון הבגדים יעשה שימוש מושכל במתקנים השונים דוגמת: מתקן לתליית מכנסיים, מגשי נעלים, מתקן לתליית חגורות ועוד. חזות ארון ההזזה נקבעת מטבע הדברים על ידי עיצובן של הדלתות שבנויות בקו אחד ומאפשרות מראה נקי. חברת ZEDKA מציעה ללקוחותיה דלתות פתיחה במגוון רחב ביותר של עיצובים וגוונים. בין היתר ניתן להזמין ארונות פתיחה עם דלתות פורמיקה, זכוכית, מראות, פורניר ושליפלק.

הדלתות העשויות זכוכית יכולות לכלול הדפסות שונות בהזמנה אישית, כמו כן ניתן לשלב בדלתות שונות. חברת ZEDKA מתמחה בבניית ארונות פתיחה איכותיים, יחודיים ובעיצוב מושלם בהתאמה אישית כמו נגר פרטי.