חדרי ארונות

חדר ארונות המתוכנן היטב מהווה פתרון אחסון בגדים יעיל ופרקטי, עיצוב חדרי ארונות ב-ZEDKA נעשה בעבודת נגרות אישית ובעיצוב אישי לחלל הבית שלך ולצרכים שלך. כאשר אנו מתכננים חדר ארונות, אנו יוצרים מידוף מודולארי פרקטי עבורך, לוקחים בחשבון את גובה המדפים על מנת לנצל את חלל החדר באופן האופטימאלי ביותר עבורך בהתאם לעיצוב פנים הבית שלך.

לקריאה על חדרי ארונות לחצו כאן

חדרי ארונות מתאימים לא רק לבתים גדולים, אלא גם לחללים קטנים ובינוניים, כולל תלייה של בגדים ואחסון לטווח ארוך. בנוסף, ניתן לעצב חדר ארונות נסתר, מתלה לג'קטים בארון, מקום ייעודי לחגורות, לבנים, נעליים, מוט נשלף לקולבים גבוהים ועוד.

תכנון ועיצוב חדר ארונות

חדרי ארונות הפכו בשנים הארונות לטרנד לוהט בבתים חדשים ואפילו בבתים שעוברים שיפוץ וניתן להבין למה. מדובר בחדרון קטן אשר נמצא בחדר השינה ובו ניתן לאחסן את כל פרטי הלבוש ואף פריטים נוספים, וזאת מבלי לפגוע במרחב החלל בחדר השינה. למעשה, מתקבל חלל גדול "נקי" במראה קלאסי, חדרי ארונות נהפכו לסטנדרט בבנייה החדשה וכיום קבלנים רבים מציעים חדרי אחרונות כחלק אינטגראלי מהבנייה, כאשר האתגר הגדול עבו דיירי הבית הוא לעצב את חדר הארונות על פי הצרכים שלהם והעיצוב הרצוי. היתרון הבולט בחדרי ארונות הוא האופציה להתאים סוגים שונים של אלמנטים לחדר על מנת שהוא יראה מסודר, מזמין וכזה שקל וכיף לשלוף את הבגדים הרצויים בקלות רבה, אך האתגר הוא להשאיר אותו מסודר כל הזמן.

ניתן לעצב גם חדר ארונות קטן, אשר מותאם למידות מותאמות בחלל החדר אליו הוא מיועד על מנת ליצור פרקטיות מרבית ולאחסון מירבי של פרטי לבוש, מעילים, נעלים ופריטים נוספים. בחדר ארונות קטן יש לוודא גם פתרון אחסון לטווח הארוך (בגדי קיץ וחורף בעונות מתחלפות).