Our magazin

BLACK GALLERY

BLACK GALLERY

המתחם החדש של זדקה נפתח והחוויה? כמו ביקור בתערוכות העיצוב הנחשבות בעולם

הפתיחה של ה- BLACK GALLERY מתחם העיצוב החדש מבית זדקה, היא עוד הוכחה לחשיבות שמעניקים בחברה לחוויית הלקוח. מדובר במתחם חדש שהושק לפני כשבועיים, המציג שילוב מעורר השראה של טרנדים וקשת טכנולוגית. אין ספק שזדקה מעניקה נחת רבה למותג שהיא מטפחת ובעיקר לקהל היעד שלו. ההתייחסות באספקט הטרנדולוגי ניכרת בכל פרט מהפרטים המוצגים בגלריה, מה שמעניק ערך מוסף גבוה למבקרים בו.

בתוך אולם התצוגה של זדקה המשתרע על פני 900 מ"ר, ממוקמת גלריה ה- BLACK GALLERY בשטח של 360 מ"ר המציעה יוקרה מוקפדת במיטבה וממחישה את יכולות המותג לספק פתרונות עילית ללקוחותיו. הגלריה כוללת ספריית קיר ענקית עד התקרה שבנוייה בשיטת מחברים יחודית, קיר דמוי בטון, קיר אחר מחופה כולו מראה, רצפת בטון, חיפויי עץ מיוחדים בינהם חיפוי עץ שנראה בצורתו כווילון ומייצר אשליה של תנועה רכה בחלל, ארונות "פרי סטנדינג" עשויים 100% עץ, המיועדים להצבה בחלל, כולל ארון שקוף שכולו זכוכית, ארונות אמבט עשויים במבוק ונירוסטה, ארונות הזזה המשלבים דלתות מרחפות עשויים גם הם עץ מלא, צבועים בצבע אפוקסי מיוחד, לצד ארונות הזזה מזכוכית מט משי, מאובזרים גם הם בדלתות מרחפות בקו אפס ועוד ועוד.

הביקור במקום מעניק תחושה של ביקור בתערוכת העיצוב במילאנו. הכל מוקפד, מותאם והדיאלוג המתקיים בין הפריטים השונים משדר חדשנות ברמות הגבוהות ביותר שלה.

מעצבת הפנים רונית גולדפריד היא האחראית על עיצוב החלל ומאיה לבנת הרוש על הסטיילינג במקום.אין ספק שהשתיים הצליחו לתרגם את הבריף שקבלו באופן מדויק ואפוף טעם. חווית הלקוח אינה נופלת מביקור בתערוכת העיצוב המובילות בעולם ומעניקה לאדריכלים ולמעצבי הפנים ערך מוסף חשוב ביותר.

ליאת הראל, מעצבת פנים, העובדת עם זדקה באופן קבוע, מגדירה את המקום כבית- "חברת זדקה זה בית. ההגעה לשם תמיד נעשית בשמחה בידיעה מובהקת שאני אגיע לכל יעדשאני זקוקה ואמצא פתרון לכל דבר שארצה. היכולות של החברה גבוהות ויוצרות אצלי ואצל הלקוחות שלי תחושת בטחון וידיעה שהפרויקט יצליח".הראל היא בוגרת המסלול האקדמי במכללת דיפלומה והסטודיו שבבעלותה נותן מענה לעיצוב בתים פרטיים, דירות יוקרה, דירות קבלן, משרדים ושיפוצים מורכבים למגזר הפרטי והעסקי. הראל מספרת על אחד הערך המוסף שבעבודה עם זדקה ומסבירה שמדובר בחברה המצליחה לייצר ירידה לפרטים הקטנים ביותר ומעניקה לאדריכל ולמעצב שעומד מולה גמישות בתכנוןהמייצרת תוצאות מושלמות ואיכותיות.

אדריכלית והמעצבת נעמי יחזקאל, בעלת משרד המתמחה בתכנון אדריכלי ועיצוב פנים של בתים פרטיים ודירות, מתאפיין בתכנון קו נקי ומודרני, בשילוב סגנון אקלקטי רך, משתפת אף היא פעולה עם חברת זדקה.

יחזקאל מספרת –  "עם חברת זדקה התחלתי לעבוד בשנים האחרונות כאשר גיליתי את היתרון לעבוד מול חברת נגרות עם אולם תצוגה רחב ומגוון. האולם מאפשר לנו כמעצבים להגיע עם הלקוחות ולהראות להם פרטי נגרות ואפשרויות שונות בתצוגה, להבדיל מעבודה מול נגר פרטי שמרביתם אינם מחזיקים אולמות תצוגה ובטח שלא מרשימים ועשירים כמו זה שמציעה זדקה. הערך המוסף ללקוח הינו היכולת לראות דוגמאות של פרטי נגרות מוגמרים, חומרים שונים, גמרים זוויות חיבור ועוד. מדובר בפרטים חשובים שעוזרים ללקוח להבין ולקבל החלטות ורעיונות נוספים. אומנם אנו מגיעים לפגישה עם תכניות נגרות מפורטות המתואמות בעיצובן לפרויקט של כל לקוח ולקוח, אולם פרטי הנגרות בתצוגה ממחישים ללקוח באופן ברור את המוצר המתוכנן או הצבע, החומר והגוון הנבחר".

יתרון נוסף בעבודה שלנו כמעצבים עם חברת זדקה, מוסיפה יחזקאל הינה היכולת להישאר מעודכן במציאות בה הטרנדים העיצוביים וחומרי הגמר בעולם העיצוב משתנים בקצב מהיר- "חברת זדקה מקפידה לשדרג, לגוון, לשנות ולהתאים את מרכז התצוגה שלה מידי שנה למגמות המשתנות.

בנוסף לזדקה יש את היכולת לבצע פרטי נגרות בהתאמה אישית Custom Design מה שמאפשר לנו  כמעצבים, לתכנן עבור לקוחתנו פריטים ייחודיים לכל פרויקט ופרויקט. שילוב חומרים חדשים ושילוב אנשי מקצוע שונים מול ספק אחד. אחד הטרנדים החזקים הבולטים השנה לדוגמא, הינו עיצוב פריטים משלימים לבית ממתכת. זדקה מאפשרת לנו לעבוד ולקבל את כל השירות תחת קורות גג אחת המשלבת עבודתם של מספר בעלי מקצוע שונים".

מעצב הפנים אמיר פלג, הנחשב לאחד המשרדים הבולטים בשוק המקומי, עבד בכלל עם נגר פרטי והיה קשה מאוד להניע אותו לכדי היכרות עם זדקה. פלג מסביר שהעבודה עם הנגר הפרטי נערכה לפי דרישותיו והוא לא האמין שחברות ארונות תוכל לספק לו את התשובה. לפני כשנה הצליחה חני פישלר מנהלת קשרי אדריכלים של זדקה, להזמינו לביקור באולם התצוגה של החברה ומאז הכל היסטוריה. פלג שהגיע סקפטי מאוד לפגישה, פגש אולם תצוגה שונה לחלוטין ממה שדמיין. לצד פרטי הריהוט, הוצגו חומרים מיוחדים, פרטי גמר ופרזולים והעניקו מעטפת מעוצבת למשעי ומקצועית.

 

זה לא מראה אופייני לחברות של חדרי ארונות מסביר פלג ומוסיף שבזדקה קיימת הקפדה יתרה והפריט שנראה בחלל התצוגה, ייראה בדיוק באותו האופן בבית הלקוח. גם הפתרונות שמעניקה החברה והגימורים הם בסטנדרטים הגבוהים ביותר והם מעניקים שירות ברמות הגבוהות ביותר של הנגרות הפרטית. עוד יתרון חשוב מבחינתו של פלג היא ההקשבה, יצירת הפתרונות היצירתיים, המקצועיות ושירות הלקוחות של החברה. הכל מוקפד ומדויק. פלג מספר שלפני זמן, הגיע ללקוח שלו ארון שהוזמן מזדקה, במידות לא נכונות. בתוך שעתיים הגיעו מהחברה לקחת את הארון ובבוקר המחרת כבר הוצב ארון חדש בחלל. אמיר עצמו היה מופתע מהמהירות, האדיבות והמקצוענות. ב- BLACK GALLERY ביקר לפני כשבוע ולדעתו מדובר בעוד קפיצת מדרגה של זדקה. החלל מעניק כבוד רב לחומר ולפרטים, אינו עמוס ומייצר תחושת מרחב ועושר עיצובי.