ארונות בגדים

אנו ב-ZEDKA מתמחים בעיצוב, תכנון וייצור ארונות בהתאמה אישית בכל גודל ומידה. ארון בגדים בהזמנה אישית בעל תכונות ומאפיינים איכותיים שלא תמצאו בשום מקום אחר. ארונות קיר, ארונות הזזה, ארונות פתיחה ועוד. הארונות של זדקה מגיעים במגוון סגנונות ועיצובים, בהם משולבים חומרים שונים ומיוחדים.

לקריאה על ארונות בגדים לחצו כאן

כיום ישנם ארונות בגדים העשויים מחומרי גלם שונים. לחומרים אלה יש תכונות ומאפיינים שונים והם גם ישפיעו על התכונות של הארון שעשוי מהם. חוזק, עמידות למים, צביעה או כל תכונה אחרת שחשובה לרהיט שאמור להחזיק מעמד זמן רב – אלה המאפיינים שצריך לתת עליהם את הדעת כאשר בוחרים את חומר הגלם שממנו יהיה ארון הבגדים עשוי.

אילו ארונות בגדים קיימים?

כיום, לא רק שהבחירה רחבה ומגוונת מאד, אלא אפשר לעצב ארון בעיצוב אישי ממש מהתחלה ועד הסוף. אפשר לבחור ארון בגדים עם דלתות פתיחה – כלומר כאלה הנפתחות בזווית ישרה מהארון וארונות כאלה מתאימים לחדרים גדולים או חללים שיש בהם מקום רב ורהיטים לא ממוקמים בו בצפיפות. לעומתם, ארון בגדים עם דלתות הזזה מתאים לחללים צפופים יותר שבהם דלתות פתיחה עלולות להתנגש ברהיטים אחרים או לחסום את המעבר. בדרך כלל אפשר להתקין מראה על הדלתות החיצוניות, מה שהופך את הארון גם למעוצב, גם לנוח מאד וגם כזה שיש בו הרבה פרקטיות – כל השימושים הדרושים במקום אחד.

ארונות קיר

ארונות קיר הם פתרון אחסון פופולרי למטבחים, חדרי אמבטיה ואזורי מגורים אחרים. ארונות אלו מותקנים על הקיר וזמינים במגוון רחב של גדלים, סגנונות וחומרים, מה שהופך אותם לאפשרות אחסון רב-תכליתית וניתנת להתאמה אישית.

ארונות קיר הזזה

ארונות הזזה בהתאמה אישית זמינים במגוון גדלים, סגנונות וגימורים, מה שהופך אותם לפתרון אחסון רב-תכליתי וניתן להתאמה אישית. ניתן לעצב אותם כך שיתאימו לחללים קטנים או גדולים וניתן להתאים אותם לצרכים ולהעדפות האישיות.

ארונות קיר פתיחה

אחד היתרונות העיקריים של פתיחת ארונות הוא הפשטות וקלות השימוש שלהם. עם דלתות נפתחות, הן מספקות גישה נוחה לפריטים מאוחסנים, מה שהופך אותן לבחירה מעשית עבור פריטים בשימוש תכוף. הם זמינים גם במגוון גדלים, סגנונות וחומרים, מה שהופך אותם לאפשרות אחסון רב-תכליתית וניתנת להתאמה אישית.

ארונות בגדים יכולים להיות רהיט שילווה את המשפחה למשך זמן רב וכאשר מקפידים על שימוש נכון בו ועל אחסון של חפצים שאינם כבדים או גדולים מדי – הוא יהפוך בקלות לאזור האחסון הראשי של בני המשפחה כולם, גם של הילדים הצעירים. זו הסיבה שהארון עשוי להתגלות בתור הרהיט החשוב ביותר.

למגוון ארונות בהתאמה אישית צרו איתנו קשר.