ארונות הזזה

ארונות הזזה הם פתרון אחסון האולטימטיבי והמוביל בחדרי ארונות קטנים כגדולים ובארונות קיר נוספים בבית. התקנת ארון הזזה תאפשר לכם לחסוך מקום רב בחלל החדר, לספק תוספת עיצובית ייחודית ומראה נקי ומודרני לחלל העומד לרשותכם. אנו מבצעים נגרות בהתאמה אישית של ארונות הזזה מעוצבים בהתאם לעיצוב פנים החדר והבית שלכם. חברתנו מתכננת, מייצרת ומעצבת ארונות הזזה בדגמים חדשים וברמת גימור מושלמת עם עמידה בתקני בטיחות מחמירים, אשר יחד מהווים פתרון אחסון לכלל פרטי הלבוש שלכם והכל כמובן עם 10 שנות אחריות.

לקריאה על ארונות הזזה לחצו כאן

מהו ארון הזזה?

איך שלא נתבונן על זה ארונות הזזה הם שילוב מנצח של יופי וחיסכון במקום בחלל החדר. ארונות הזזה הפכו בשנים האחרונות לטרנד נפוץ וניתן להבין למה. מדובר בארונות המגיעים במגוון רב של עיצובים מרשימים, לצד פרקטיקה בלתי מתפשרת, כלומר הדלת עצמה נעה על גבי צירים ודי בדחיפה קטנה של הדלת לצד מסוים, והיא נפתחת בקלות רבה, מה גם שאת החיפוי של הדלת ניתן למצוא בהתאמה אישית על פי הסגנון הרצוי, בין אם מדובר על חיפוי זכוכית, חיפוי של פורמייקה, ארון הזזה מעוצב עם מראה גדולה ועוד מיני רבים, כאשר הכל מיוצר בנגרות בהתאמה אישית ללקוח.

ארון הזזה עם מראה מוסיף ליופי העיצובי של כלל החדר ומגדיל את פרקטיות הארון עצמו בכך שאליו מחוברת מראה בגודל רצוי ואין צורך בהתקנת מראה נוספת באזור זה. את ארונות ההזזה ניתן למצוא במגוון רב של גדלים, עיצובים וחומרים שונים, ממש כפי שהעולם המודרני מציע לנו, כך שללא ספק מדובר בפתרון נהדר עבור כל חדר ובכל מקום. ארונות הזזה הם פתרון לכל חדר – לחדר ילדים, חדר אורחים, חדרי שינה ואפילו לאחסון במשרדים, ולכן לא פלא שארונות אלה כל כך מבוקשים בשוק. ניתן להזמין ארון הזזה עם 2 דלתות, ארון הזזה מזכוכית, ארון עם דלתות הזזה בעיצוב שונה ומגוון ארונות קיר נוספים עם דלתות הזזה פרקטיות, שקטות ובמגוון עיצובים.

יתרונות בבחירת ארון עם דלתות הזזה

יתרון גדול ובולט של ארון עם דלתות הזזה הוא התנועתיות של הדלתות, כלומר צורת פתיחתן, שהיא ימינה ושמאלה על גבי מסילה ולא כלפי חוץ, יתרון זה מאפשר לכם להשמיש מקום מיותר של פתיחת דלת הארון לצרכים אחרים כמו אחסון, מעבר וכד'. אנו מספקים ארון הזזה בעיצובים רבים, ניתן לקבל ארון הזזה מעוצב בעל 2 / 3 / 4 או יותר דלתות פתיחה, לפי דרישת הלקוח

פתרון נהדר לחדרים קטנים – דלת הזזה אינה תוספת מקום בחלל החדר כיוון שהיא נפתחת לצד ולא כלפי פנים, ולכן ארונות אלה יכולים להיות פתרון נהדר בחדרים צפופים, כך שאין צורך להרחיק מהארון מיטה, מנורה או שידה. רק לסבר את האוזן, ארון עם דלתת רגילות תופס הרבה מקום בחלל החדר ולעיתים מקשה הצבת ריהוט נוסף בחדר.

עיצוב בהתאמה אישית –ארון עם דלתות הזזה ניתן לרכוש בשתי אופציות; ארונות מכונים על פי מידות סטנדרטיות או להזמין בהתאמה אישית על פי הגודל הרצוי, סוג החומר, העיצוב הרצוי ועיצוב החדר. עיצוב בהתאמה אישית תוכלו למצוא אצל חברות ייעודיות או אצל נגרים המתמחים בבניית ארונות הזזה עם גימור מושלם.

פרקטיקה ופתרון אחסון נהדר – בחינה פרקטית ארונות הזזה הם מושלמים עבור כל חדר, כיוון שהם אינם תופסים מקום בחלל ומאפשרים אחסון של בגדים ופריטים נוספים אחרים על פי צורך. כמו כן, ניתן לחלק את הארון על פי חללים ותאים רצויים כמו – הוספת מגירות לאחסון הלבשה תחתונה, מדפים בגדלים שונים לקיפול בדגים, תלייה לפרטי לבוש שונים, תאים רחבים לאחסון בגדי חורף או קיץ ואפילו שמיכות, תאים מיוחדים למצעים ואפילו פרזולים שונים שיאפשרו קבלת סדר וארגון בחלל הארון.

מגוון חומרים – ארונות הזזה ניתן למצוא במגוון רב של חומרים, כאשר העדיפות היא לרכוש ארון העשוי מעץ מלא ומשובח כדי שיחזיק לכם למשך שנים רבות. את העץ תוכלו לחפות בפורמייקה, זכוכית או מגוון חומרים אחרים, אבל הבסיס חייב להיות מעץ מלא ולא מתחליפי עץ.

בטיחות – ארונות עם דלת הזזה בטוחים יותר ביחס לארונות רגילים, במיוחד בבתים בם יש ילדים קטנים, כך שידיהם לא יכולות להיתפס בחריצים. כמו כן, כאשר רוכשים ארון הזזה מעוצב חשוב לוודא כי היצרן מבטיח עמידה בתקנים נדרשים על פי החוק מבחינת בטיחותית.

ארון הזזה עם מראה

בבחירת הוספת מראה לארון ההזזה שלנו, אנו מוספים יוקרתיות, יופי וכמובן פרקטיות. ניתן לשלב מסגרת מרשימה מאלומיניום, במגוון צבעים הנצבעים בתנור ומספקים מראה מהמם לארון או לבחור את הוספת המראה לארון ללא מסגרת וכך אנו מקבלים מראה ענקית אחת.

בנוסף המראה מוסיפה עומק לחדר בו מותקן הארון, בתחתית הארון משולבת מסילה שקטה. כאשר אנו שולפים בגדים מהארון ולובשים אותם, אנו רוצים להציץ במראה, במידה והיא מותקנת על דלת הארון, כל התהליך נהיה הרבה יותר נוח וזאת במקום לגשת לאזור אחר בבית בו מותקנת מראה. ארון הזזה 2 דלתות, כאשר על דלת אחת מותקנת מראה מזכוכית מאפשר ניצול מירבי ופרקטיות. ארון קיר לבן עם דלתות הזזה ועליו מראה יוקרתית יוצר מראה קלאסי מרשים ביותר וכמובן הכל בעבודת נגרות המותאמת לצורכי לקוחותינו.

ארון הזזה כפרי

ארון הזזה בסגנון כפרי הוא ארון עם עיצוב ייחודי ומיוחד בגווני טורכיז, כרם ומגוון צבעים נוספים. את העיצוב הכפרי לארון אנו בזדקה מתאימים לעיצוב הפנים הכללי של החדר בו ימוקם הארון, כמובן הבתאם לטעם הלקוח. אם עיצובם את ביתכם בסגנון כפרי ותרצו להתאים את ארון ההזזה הכפרי לעיצוב שלכם, זה הזמן לפנות אלינו, להגיע לאולם התצוגה ולראות מגוון עצום של עיצובי ארונות הזזה בסגנון כפרי, פרובנס, ארונות הזזה עם מראה ועוד מגוון סגנונות.

ארון הזזה פרובנס

ארונות הזזה בסגנון פרובנס הינם ארונות הזזה המעוצבים בסגנון כפרי, לרוב, מצופים באפוקסי, צביעה בתנור, ומסגרת מעץ במראה כפרי מרשים וברמת גימור מושלמת בסגנון פרובנס. הצביעה בסגנון הפובנסי מבטיחה עמידות לארון עצמו ומניעת פגיעה במראה הארון. קווי העיצוב הכפריים לאורנות הזזה פרובנס יכול להשתנות בהתאמה מדוייקת לטעם הלקוח ולצרכיו.