חדרי ארונות

חדר ארונות המתוכנן היטב מהווה פתרון אחסון בגדים יעיל ופרקטי, עיצוב חדרי ארונות בחברתנו נעשה בעבודת נגרות אישית ובעיצוב אישי לחלל הבית שלך ולצרכים שלך. כאשר אנו מתכננים חדר ארונות, אנו יוצרים מידוף מודולארי פרקטי עבורך, לוקחים בחשבון את גובה המדפים על מנת לנצל את חלל החדר באופן האופטימאלי ביותר עבורך בהתאם לעיצוב פנים הבית שלך. חדרי ארונות מתאימים לא רק לבתים גדולים, אלא גם לחללים קטנים ובינוניים, כולל תלייה של בגדים ואחסון לטווח ארוך. בנוסף, ניתן לעצב חדר ארונות נסתר, מתלה לג'קטים בארון, מקום ייעודי לחגורות, לבנים, נעליים, מוט נשלף לקולבים גבוהים ועוד.

תכנון ועיצוב חדר ארונות

חדרי ארונות הפכו בשנים הארונות לטרנד לוהט בבתים חדשים ואפילו בבתים שעוברים שיפוץ וניתן להבין למה. מדובר בחדרון קטן אשר נמצא בחדר השינה ובו ניתן לאחסן את כל פרטי הלבוש ואף פריטים נוספים, וזאת מבלי לפגוע במרחב החלל בחדר השינה. למעשה, מתקבל חלל גדול "נקי" במראה קלאסי, חדרי ארונות נהפכו לסטנדרט בבנייה החדשה וכיום קבלנים רבים מציעים חדרי אחרונות כחלק אינטגראלי מהבנייה, כאשר האתגר הגדול עבו דיירי הבית הוא לעצב את חדר הארונות על פי הצרכים שלהם והעיצוב הרצוי. היתרון הבולט בחדרי ארונות הוא האופציה להתאים סוגים שונים של אלמנטים לחדר על מנת שהוא יראה מסודר, מזמין וכזה שקל וכיף לשלוף את הבגדים הרצויים בקלות רבה, אך האתגר הוא להשאיר אותו מסודר כל הזמן.

ניתן לעצב גם חדר ארונות קטן, אשר מותאם למידות מותאמות בחלל החדר אליו הוא מיועד על מנת ליצור פרקטיות מירבית ולאחסון מירבי של פרטי לבוש, מעילים, נעלים ופריטים נוספים. בחדר ארונות קטן יש לוודא גם פתרון אחסון לטווח הארוך (בגדי קיץ וחורף בעונות מתחלפות)

אלמנטים של חדר ארונות מעוצב

מדפים – מדפים חייבים להיות בחדרי ארונות, הרי עליהם נוכל לקבל יפה את הבגדים וכל נוכל למצוא את הבגדים האהובים עלינו בקלות רבה. את המדפים תוכלו לבחור בגדלים שונים ובעוביים ועומקים שונים ולהתאימם בקפידה לצרכים שלכם, כאשר יש לבחור מדפים חזקים שיוכלו לשאת את הפריטים המוצבים עליהם.

מוט תלייה – מוט תלייה הוא חיוני בכל ארון ובפרט בחדרי ארונות. את המוט תוכלו למצוא במגוון פתרונות כמו אחסון גבוה של הבגדים עם מוט שניתן למשוך ואז הבגדים יופיעו מול עיננו ועוד מגוון שיטות חדשניות. כמו כן, תוכלו למצוא מוט תלייה ייעודי למכנסיים, לעניבות, למעילים ולפריטים נוספים אחרים.

מגירות פרקטיות – ניתן למצוא מגירות סופר פרקטיות המאפשרות נגישות לשליפה מהירה של הפריטים המאוחסנים בהם. במגירות הללו תוכלו לאחסון בצורה מסודרת הלבשה תחתונה וגרביים ואפילו למצוא חלוקה חכמה של המגירות על מנת שכל הפריטים בהם יהיו מסודרים היטב באמצעות חלוקה נכונה לתאים תאים.

ארון או מעמד לנעלים – אחסון נעלים הוא אתגר רב, הרי מצד אחד אנו רוצים שהם יהיו נגישים ונוכל בקלות לבחור את הזוג הרצוי עבורנו, ומצד אחד וודאי נרצה שם יהיו מונחים בצורה עיצובית, ולכן, כיום תוכלו למצוא מגוון סוגי פתרונות אחסון לנעלים, בין אם מדובר על קופסאות מיוחדות העומדות אחת על השנייה, או תאים מיוחדים ומעוצבים לנעליים ואפילו מתקן מסתובב מעוצב.

פתרונות אחסון יצירתיים – תוכלו לשלב בחדרי ארונות מגוון פתרונות אחסון מיוחדים כגון – קופסאות גדולות על המדפים. בקופסאות תוכלו להסתיר מיני פריטים שלא נוכל לאחסון בצורה נכונה כמו – מסמכים, תמונות משפחתיות ועוד מיני פיצ'בקס קטנים שאף פעם לא מוצאים עבורם מקום. כמו כן, תוכלו למצוא פתרונות אחסון לבגדי חורף, קיץ ואפילו אחסון של שמיכות ומעילים בצורה פרקטית.

שמדובר על עיצוב חדר ארונות אל תשכחו להתאים תאורה נכונה וגם להציב מראה גדולה, מעוצבת ופרקטית שתאפשר לכם להתלבש בחדר הארונות בצורה נוחה.

תכנון חדר ארונות

על מנת לתכנן בצורה המיטבית ביותר את חלל חדר הארונות העומד לרשותכם, אנו ממליצים לכם בראש ובראשונה להגדיר את מטרות האחסון בתוכו ואת פתרונות האחסון להם אתם זקוקים ובהתאם לכך לתכנן את אופן הצבתם של מדפי האחסון השונים שכל אחד מהם יכול להוות פתרון אחסון פונקציונאלי במידה ותשכילו לעשות שימוש נכון בשטח העומד לרשותכם ולא לוותר על אף ס"מ בגודל וחלל החדר לצרכי "ניצולו".

יחד עם זאת, חשוב לזכור שהקמתו של חדר ארונות יוקרתי חייב לכלול בתוכו שטח פנוי המיועד לצרכי מדידה והחלפת בגדים, נעליים, מעילים ואפילו גרביים ולכן אנו ממליצים לכם להותיר מספיק מקום ומרווח המיועד למטרות אלו.